Rowery holenderskie, akcesoria rowerowe Getabike.pl

Firma Getabike.pl działa na rynku już prawie 10 lat. Specjalizujemy się w handlu rowerami miejskimi i rekreacyjno-turystycznymi znanych holenderskich marek GAZELLE, BATAVUS, KOGA oraz SPARTA. Celem naszej działalności jest dostęp polskich klientów do rowerów z najwyższej światowej półki. Holendrzy to znani miłośnicy rowerów a ich produkty cechują się bardzo dużym komfortem jazdy oraz niezawodnością. Przez lata doświadczeń wiedzą po porostu jak zaprojektować rower do codziennego użytku, który świetnie zastępuje inne środki transportu i jest świetnym narzędziem do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Rowery Cargo elektryczne

W ostatnim czasie do naszej oferty dołączyła także marka ORBEA, jest to hiszpański producent rowerów górskich oraz szosowych oczywiście również są to produkty Premium o ugruntowanej pozycji na rynku rowerów przeznaczonych do sportu zarówno amatorskiego jak i zawodowego.

Nasze rowery sprzedajemy jako oficjalni dystrybutorzy wiec wszelkie prawa klienta są zagwarantowane, m.in. gwarancja i pełna obsługa zakupionego u nas produktu. Staramy się również indywidualnie podchodzić do każdego klienta łącznie z naszą dostawą już gotowego roweru do domu klienta.

POLECAMY

Rowery Gazelle – Jedziesz Dalej!

Gazelle to jedna z najbardziej znanych i najczęściej wybieranych marek rowerów holenderskich. Początki firmy sięgają roku 1892, kiedy to Willem Kölling z miejscowości Dieren zajął się handlem rowerami zauważając znaczne zalety nowego środka transportu. W roku 1902 wraz ze wspólnikiem Rudolfem Arentzenem rozpoczęli produkcjaę rowerów pod własną nazwą Gazelle. W latach późniejszych firma stale się rozrasta stając się firmą ogólnoświatową a ich rowery zyskały renomę solidności i niezawodności. Rowery Gazelle to ciągłe dążenie do doskonałości, bardzo duży nacisk kładzie się również na rozwój rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Jest to przyszłość transportu w nowoczesnym mieście.

Rowery Batavus trekkingowe

Rowery Batavus – Do każdego zastosowania i zawsze!

Batavus jest kolejnym dużym producentem holenderskim i można powiedzieć najważniejszym konkurentem firmy Gazelle. Początki działalności to rok 1904, kiedy to Andries Gaastra założył firmę, sama nazwa pojawiła się w 1909 roku. Początkowo rowerami handlowano a rozpoczęcie własnej produkcji datuje się na rok 1917. Co ciekawe Batavus był również producentem motocykli. Zgodnie z mottem rowery tej firmy cechuje wszechstronność oraz wytrzymałość. Rowery elektryczne to także silna pozycja w gamie modeli marki Batavus.

Rowery Koga – Kochaj swój rower!

Koga to firma powstała z czystej pasji do tworzenia rowerów o najwyższej jakości. Firma została założona w 1974 roku przez Andriesa Gaastra, syna założyciela Batavusa o tym samy nazwisku. Nazwa powstała z połączenia nazwiska założyciela i jego żony Marion Kowalik (KoGa), co brzmi bardzo dla nas znajomo. Rowery Koga to luksus na dwóch kołach z osprzętem z najwyższej półki oraz niezrównaną geometrią i stylizacją całego roweru. Oczywiście jak każdy wiodący producent Koga ma w ofercie rowery ze wspomaganiem elektrycznym, które są w tej chwili pozycją obowiązkową w kategorii rowerów Premium.

Rowery Orbea – Podążaj Dalej!

Orbea jako firma istnieje już od 1840 roku natomiast na początku zajmowała się produkcją broni, założycielami byli bracia Juan Manuel, Mateo i Casimiro Orbea. Produkcją rowerów zajęto się w latach 30tych ubiegłego wieku, kiedy to po wojnie znacznie zmalał popyt na broń a pojawił się popyt na tani środek transportu. Orbea działa do dzisiaj na zasadzie spółdzielni, dzięki czemu pracownicy naprawdę wkładają serce w tworzenie swoich rowerów. Produkcja ram czyli najważniejszej części roweru odbywa się w całości w zakładach w Hiszpanii. Z czasem Orbea wyspecjalizowała się w produkcji rowerów sportowych do czego przyczyniła się ogromna popularność wyścigu Vuelta Espana. W tej chwili rowery górskie MTB czy szosowe marki Orbea to czołówka najlepszych rowerów sportowych na świecie. Rowery te również są produkowane w wersji elektrycznej i to nie tylko MTB ale także typowo szosowe.

Nasz firma Getabike w swojej ofercie posiada rowery holenderskie Poznań nowe takich marek jak: GAZELLE, GRAVEL, BATAVUS, KOGA, SPARTA oraz ORBEA. Jesteśmy dystrybutorem markowych, holenderskich marek jednośladów. W swojej ofercie posiadamy produkty marki Premium. Wybierając rowery z naszego sklepu, masz gwarancję na najwyższą jakość oraz światowy standard naszych produktów.

U nas zakupisz również rowery elektryczne Poznań, rowery na pasku napędowym, rowery trekkingowe, rowery cargo elektryczne, rowery Gravel Poznań oraz rowery MTB Full.

Oferujemy niezawodny sprzęt w atrakcyjnej cenie. Przetestuj nasz sprzęt - sprawdź rowery elektryczne wypożyczalnia. Wybierz jednoślad z mocnym osprzętem. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś dokonaj zakupu.

NASI PARTNERZY
Wysyłki kurierskie

Wysyłki kurierskie

Płatności internetowe

Płatności internetowe

Możliwość zwrotu towaru

Możliwość zwrotu towaru