Rowery Elektryczne – Niezawodne Rowery klasy premium

Jeśli szukasz nowego roweru elektrycznego, to wybór oferowanego przez nas sprzętu jest genialnym pomysłem. W swojej ofercie posiadamy rowery elektryczne najwyższej jakości. Wybierz niezawodny jednoślad z wytrzymałym silnikiem Bosch. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś dokonaj zakupu.

Rowery elektryczne

Dlaczego warto dokonać zakupu roweru elektrycznego?

Rowery elektryczne stają się coraz popularniejsze. Nowoczesny, a zarazem ekologiczny środek transportu świetnie sprawdza się nie tylko dla seniorów. Połączenie klasycznego roweru z mocą elektrycznego silnika daje możliwość korzystania ze sprzętu, tak jak z klasycznego jednośladu bądź dojechania do miejsca szybciej, bez zmęczenia. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakup elektrycznego jednośladu?

  • Oszczędzisz pieniądze – rowery te są znacznie tańsze w utrzymaniu, niż samochodowy osobowe. Roweru elektrycznego nie musisz rejestrować ani ubezpieczać.
  • Ominiesz korki – rowerem elektrycznym znacznie szybciej dojedziesz w docelowe miejsce, kiedy w mieście są korki. Jazda bez stresu i marnowania czasu!
  • Zadbasz o formę – rower elektryczny wspomaga a nie jedzie za Ciebie. Podczas jazdy bez wspomagania (silnik jest bezoporowy) spalisz kalorie i zadbasz o moc pozytywnej energii.
  • Przyczynisz się do ochrony środowiska – tego rodzaju jednoślad jest produktem eko. Korzystając z roweru elektrycznego przyczynisz się do zmniejszenia emisji spalin.
Rowery elektryczne

Wybierz rowery elektryczne od Getabike

Jesteśmy dystrybutorem markowych, holenderskich marek jednośladów. W swojej ofercie posiadamy produkty marki Premium. Wybierając rowery z naszego sklepu, masz gwarancję na najwyższą jakość oraz światowy standard naszych produktów. To, co charakteryzuje nasze jednoślady, to najlepsze materiały, wytrzymałe baterie oraz ciche i bezoporowe silniki.

Wyświetlane 1 - 60 z 100 (2 stron)
NASI PARTNERZY
Wysyłki kurierskie

Wysyłki kurierskie

Płatności internetowe

Płatności internetowe

Możliwość zwrotu towaru

Możliwość zwrotu towaru