Rowery cargo elektryczne – Ekonomiczny przewóz pakunków

Oferowane przez nas elektryczne rowery cargo to świetna alternatywa dla samochodu – szczególnie w mieście, ale nie tylko. Rower „towarowy” spokojnie może służyć na dowozy młodszych dzieci do szkoły, jak również na większe zakupy. Samochód to coraz częściej duże obciążenie dla rodzinnego budżetu. Poza tym w większych miastach jest stały problem z parkowaniem. Dlatego warto postawić na nasze rowery cargo elektryczne. Gwarantujemy wygodę, niezawodność i niezawodną jakość.

Rowery Cargo elektryczne

Komfort i funkcjonalność na najwyższym poziomie

Nasze rowery elektryczne to również pełny komfort jazdy. Dzięki sporej regulacji wysokości kierownicy i siodła są komfortowe zarówno dla osób o średnim, jak i wysokim wzroście. Planujesz naprawdę duże zakupy? Ładowność samej przestrzeni osobowo-bagażowej to aż około 80kg. Wystarczy na naprawdę konkretne pakunki. Rowery napędza niezawodne wspomaganie światowego lidera elektrycznych systemów wspomagania firmy Bosch co przekłada się na wyjątkową elastyczność oraz dobre przyśpieszenie już od pierwszego naciśnięcia pedałów. Oferowane przez nas rowery cargo znanych holenderskich marek, takich jak Gazelle i Batavus są gwarancją jakości i wytrzymałości.

Rowery Cargo elektryczne

Rekreacja i przyjemność

Rowery Cargo elektryczne to także możliwość aktywnego spędzania czasu z rodziną! Posiadamy między innymi wieloosobowe rowery cargo, gdzie w przestrzeni osobowej może bezpiecznie i komfortowo podróżować troje dzieci. Idealny pojazd na piknik czy nawet krótką wycieczkę za miasto nad jezioro, nawet z opcją nocowania bo zmieści się naprawdę dużo sprzętu np. namiot, mała kuchenka itd. można powiedzieć że to taki mini Camper. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

NASI PARTNERZY
Wysyłki kurierskie

Wysyłki kurierskie

Płatności internetowe

Płatności internetowe

Możliwość zwrotu towaru

Możliwość zwrotu towaru